O firmie

Architektki z Białegostoku

Jesteśmy zespołem architektek i architektek wnętrz. Prowadzimy pracownię projektową działającą w Białymstoku w ramach nowoczesnego klastra przedsiębiorczości. Jest to nowatorska forma działalności, która zrzesza różnych przedsiębiorców po to, aby jak najlepiej wykorzystać ich wspólny potencjał rozwoju oraz zwiększyć ich konkurencyjność rynkową. Dla klientów oznacza to możliwość skorzystania z szerszego spektrum usług oferowanych przez nasze biuro architektoniczne.

Do klastra należą trzy zdolne architektki – Kasia, Agnieszka, Wiola oraz dekoratorka Kasia i stolarz Artur. Stąd też nazwa KAWKA. Każdy z nas prowadzi własną działalność, lecz połączyliśmy siły, ponieważ doskonale się rozumiemy i uzupełniamy, a dzięki temu możemy zaproponować Wam ciekawszą ofertę związaną z aranżacją wnętrz i projektowaniem domów.

W naszej pracowni prowadzimy również usługę szycia i montażu dekoracji okiennych takich jak firany , zasłony , narzuty, poduszki ,rolety , plisy , żaluzje.

Dbamy również o dekoracje ścienne. Pomożemy w doborze obrazów , plakatów etc., skomponujemy Twoją galerię ścienną. U nas oprawisz obrazy , zdjęcia , lustra , hafty.

Jak już nadmieniłyśmy, jesteśmy zgranym zespołem architektów i architektów wnętrz, jednakże chciałybyśmy się Wam pokrótce przedstawić.

Agnieszka – absolwentka architektury i budownictwa, a także pomysłodawczyni i założycielka Projektu Kawka. Cechuje ją ścisły umysł analityczny oraz zamiłowanie do prostych i funkcjonalnych rozwiązań. Jako architekt realizuje się od 2007 roku.

W 2012 roku do Agnieszki dołączyła Kasia – absolwentka białostockiej architektury wnętrz, po której założyła firmę in studio. Jest niezwykle twórcza i kreatywna. Ma głowę pełną ciekawych, często niekonwencjonalnych pomysłów.

Czas na Wiolę, która jest absolwentką architektury i urbanistyki. Współrealizuje Projekt Kawka od momentu powstania tego pomysłu. Istotą jej współpracy jest założenie, że projekt domu i jego wnętrze mają stanowić harmonijną całość – przenikają się, uzupełniają, a nie rywalizują ze sobą. Wiola zajmuje się projektami kubaturowymi obiektów budowlanych. Specjalizuje się w projektach domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Każda z nas jest inna, dzięki czemu dopełniamy się i inspirujemy do spojrzenia na projekt w szerszej perspektywie, a wykonawcy, z którymi współpracujemy, pomagają zrealizować nasze pomysły.