Oferta

Widzi mi się projekt kawka in studio.

Projektowanie domów

To prawda, że specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz, czym zajmuje się większa część naszego zespołu. Jednakże naszym pomysłem na Projekt Kawka był od początku dostęp do kompleksowych usług powiązanych z architekturą. W rezultacie znakomicie układającej się współpracy z absolwentką architektury i urbanistyki Wiolą, mogliśmy dodać do oferty usługę projektowania domów.

Wiola, jako jedyna z czterech architektów w naszym zespole, specjalizuje się w tworzeniu projektów architektoniczno-budowlanych. Na niej spoczywa obowiązek tworzenia pełnej dokumentacji architektoniczno-budowlanej. Zajmuje się tym z wielką pasją i oddaniem, z przyjemnością tworząc wyjątkowe projekty budynków jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej. Przygotowuje ponadto projekty budynków użyteczności publicznej. Swoją pracę, jakże by inaczej, wykonuje zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym, dzięki czemu uzyskanie pozwolenia na budowę w przypadku jej projektów jest tylko formalnością.

Projekt domu

Co zapewniamy oprócz opracowania projektu?

Samo przygotowanie dokumentacji, choć jest bardzo ważnym etapem inwestycyjnym, nie wystarczy, aby móc mówić o kompleksowości usług biura projektowego. Dlatego w ramach projektowania budynków, oprócz samego opracowania projektu oferujemy naszym klientom:

 • możliwość równoległego projektowania budynku i projektowania wnętrz, dzięki czemu ma szansę powstać spójny stylowo obiekt o niezakłóconej harmonii,
 • możliwość przygotowania projektów branżowych konstrukcji oraz instalacji: wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, wodociągowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, gazowej, elektrycznej i niskoprądowej,
 • adaptację gotowych projektów polegającą na ich dostosowaniu do:
  • miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu,
  • stref obciążeń konstrukcyjnych,
  • indywidualnych preferencji klientów.
 • przeprowadzenie inwentaryzacji budowlanych,
 • analizę terenu pod kątem możliwości inwestycyjnych, realizowaną na zlecenie przed decyzją o kupnie nieruchomości.