O firmie

Widzi mi się projekt kawka in studio.

Widzi mi się projekt kawka
in studio.

Jesteśmy zgranym zespołem architektów i architektów wnętrz.

Głównym projektantem jest Agnieszka, absolwentka architektury i budownictwa, założycielka Projekt Kawka. Od 2007 roku pracuje w zawodzie. Cechuje ją ścisły umysł oraz zamiłowanie do prostych i funkcjonalnych rozwiązań.

W 2012 roku do Agnieszki dołączyła Kasia, absolwentka białostockiej architektury wnętrz i założycielka in studio. Do projektów podchodzi entuzjastycznie, z głową pełną pomysłów.

Natalia dołączyła do zespołu w 2017 roku, a od 2019 prowadzi
Widzi mi się projekt. To również absolwentka architektury wnętrz, zwolenniczka porządku w ładnej oprawie. Dokłada wszelkich starań, żeby dom odzwierciedlał pasje i charakter domowników.

Wiola to absolwentka architektury i urbanistyki. Współpracuje z Projekt Kawka od samego początku istnienia. Istotą tej współpracy jest założenie, że projekt domu i jego wnętrze mają stanowić całość, przenikają się, a nie rywalizują ze sobą. Wiola zajmuje się projektami kubaturowymi obiektów budowlanych. Specjalizuje się w projektach domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Każda z nas jest inna, dzięki czemu dopełniamy się i inspirujemy do spojrzenia na projekt w szerszej perspektywie, a wykonawcy, z którymi współpracujemy pomagają zrealizować nasze projekty.

O firmie